Hekimlerimiz

Funda Sarıkaya

Hekimlerimiz

Uzm. Dt. Funda SARIKAYA

ORTODONTİ UZMANI

Funda PEKYILMAZ SARIKAYA 1993 yılında Ankara’da doğdu. Lise eğitimini 2007-2011 yılları arasında Ankara Atatürk Anadolu Lisesinde tamamladı.

2011 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesini kazandı. 2011-2016 yılları arasında üniversite eğitimini tamamladı. 2017 yılında Erasmus Plus programı kapsamında Finlandiya’da Avrupa Gönüllülük hizmetine katıldı.

2018 yılında başladığı Dicle Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Bölümünden ortodonti uzmanı olarak mezun oldu.

Ayrıca, mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla ulusal ve uluslararası diş hekimliği konferanslarına, seminerlere ve eğitim konferanslarına katılmaya devam etmektedir. Bu etkinlikler güncel diş hekimliği uygulamalarını takip etmesine ve mesleki bilgi ve becerilerini sürekli güncellemesine olanak tanımaktadır.

Dt. Mete Alp RUA

DİŞ HEKİMİ

Diş hekimi Mete Alp Rua 1995 yılı Ankara doğumludur.  Lise eğitimini TED Kayseri kolejinde tamamladı. Yabancı dil olarak İngilizce, Almanca ve giriş seviyesinde Farsça bilmektedir.

Lisans eğitimini İstanbul Yeditepe üniversitesinde tamamlayan Mete Alp Rua, hem öğrencilik hayatında hem de çalışma hayatında bir çok kurs ve kongreye yurt içi/ yurt dışı katılım gösterip kendini geliştirmiş olup, İspanya Valensiya üniversitesinde öğrenci değişim programına katılmış, çalışma hayatında bir süre Almanya’da çalışan hekimimiz, Avrupa Diş Hekimliği Öğrenci Birliğinin kongrelerinde aktif faaliyet göstermiştir.

Kendisini minimal invaziv diş hekimliği ve biomimetic alanda geliştiren hekimimiz estetik ve ve konservatif tedaviler yoğunluk olmak üzere endodonti, protetik diş tedavileri, restoratif diş tedavileri, implant ve gömülü diş cerrahisi gibi tedaviler uygulamaktadır. 

Şimdi Bize Ulaşın

Randevunuzu oluşturmak için şimdi iletişime geçin.