Inlay Onlay Estetik Dolgu

Gülüş Estetiği

Inley Onlay Estetik Dolgu

Arka azı dişlerimizde oluşan çürük, kırık gibi problemlerde kaybedilen diş dokusunu onarmak için dijital sistemlerle tasarlanan restorasyonlara onlay, inlay, overlay denmektedir. Bu tedavi seçeceği literatürdeki en güncel tedavi seçeneklerindendir. Bu tedaviler için alınan ölçüler dijital tarayıcıyla alınmakta olup, hastaya son derece konforlu bir tedavi sunmuş olmaktadır.

İnley Onley Diş Dolgusu Fiyatları 2023

Diş laboratuvarında özel olarak üretilen porselen veya seramikten yapılan inleyler, dişin içine madde kaybı olan bölgeye yerleştirilir. Inleyler, dişin estetik ve işlevsel olarak restore edilmesine yardımcı olur.

Diş laboratuvarında özel olarak üretilen porselen veya seramikten yapılan inleyler, dişin içine yerleştirilir. Inleyler, dişin estetik ve işlevsel olarak restore edilmesine yardımcı olur.

Inley ve Onley diş dolgu fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebilir:

Malzeme Türü: Kullanılan malzeme türü fiyatı etkiler. Porselen Onleyler veya Inleyler daha dayanıklı ve estetik olarak tatmin edici olabilir, ancak genellikle daha pahalıdır.

Restorasyonun Karmaşıklığı: Restorasyonun ne kadar karmaşık olduğu fiyatları etkiler. Daha büyük veya daha karmaşık restorasyonlar, daha fazla işçilik ve malzeme gerektirebilir.

Genel olarak, Inley veya Onley tedavileri diş başına 3000 TL ile 10000 TL arasında değişebilir. Ancak, daha karmaşık vakalar veya daha fazla dişin onarılması daha yüksek maliyetlere yol açabilir.

En büyük avantajları;

Hastalardan klasik ölçü yöntemleriyle değil, ağız içi tarayıcıyla son derece konforlu bir şekilde alınan ölçüler çok daha hızlı şekilde üretilip zaman kazandırması

Klasik kron kaplama yöntemine nazaran dişe çok daha uzun bir ömür sunmakta olup, kırıldığı takdirde yenilenmesi büyük oranda mümkün olmasıdır. 

 

Şimdi Bize Ulaşın

Randevunuzu oluşturmak için şimdi iletişime geçin.

Güzel Bir Başlangıç İçin

Randevu Formu